Paslaugos

Vestuvės

Muzika tiek bažnytinių, tiek civilinių ceremonijų metu ir po jų. Saksofono garsai pasitinkant svečius, muzika vaišinantis, jaunųjų sutikimas ir išlydėjimas. Platus repertuaro pasirinkimas šventiniam vakarui. Lengvas fonas, pirmasis jaunųjų šokis, įvairių stilių muzika vakaro linksmybėms.

Gimtadieniai

Pagal pageidavimą ir reikalingą nuotaiką parenkama muzika nuo lengvo fono iki įvairiausių stilių muzikos vakaro linksmybėms. Taip pat gimtadienio muzikiniai pasveikinimai.

Staigmenos

Trumpi pasirodymai įvairiausiomis progomis. Muzikiniai sveikinimai gali tapti puikia staigmena, sukurti įsimintiną atmosferą ar paįvairinti kasdienybę.

 

Įmonių vakarėliai

Įvairiausių stilių muzika, atliekama saksofonu, papuoš ir oficialius įmonių renginius ir vakarėlius. Nuo lengvo fono, džiazo iki pop hitų ar DJ muzikos.

 

Krikštynos

Nuo muzikos bažnyčioje iki muzikos šventės metu. Atliekami kūriniai yra kruopščiai atrenkami ir pritaikomi pagal konkrečią erdvę ir poreikį.

Privačios pamokos

Saksofonisto didelė patirtis mokant groti saksofonu nepaisant nei amžiaus nei išsilavinimo. Galimos privačios pamokos tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems.